Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Müşteri Görüşleri

Turizm

Murat Berk

Kafemiz için aydınlatma malzemesi alımı yaptığımız firma. güvenle alışveriş yapabileceğiniz güvenilir bir firmadır. Teşekkürler
Memur

Neslihan

Trendyol üzerindende tanıdığımız harika bir firma. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
İş Adamı

Mehmet Ataman

İi amaçlı gittiğim trabzon da sweet home suit hotelde kaldım. Herek personel hizmeti gerek hijyeni harika bir oteldi. Personel güler yüzlü. Lokasyon olarak çok iyi konumda olup herkese tavsiye ediyorum

Jane

I have stayed at Sweet home suit hotel eveything was perfect. The scenery was wonderful and the staff was very helpful thanks for everything????
Esnaf

Mehmet Alan

Simplex marka dedektör siparişi verdim. Hem piyasa fiyatının oldukça altına almış oldum hemde kısa sürede elime geçti. Ayrıca ücretsiz kargo jesti içinde teşekkürler. Pandemi de açık arazi iyi gelir inşallah :)
Kuaför

Zeynep Güven

LED Aydınlatma ürünler çok hassas olduğu için daha önce aldığım ürünlerin hiçbiri uzun vadede kullanmama izin vermedi çünkü gerçekten yeterli kalitede değildi. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile KEP Teknoloji’yi duydum. İyi ki duymuşum çünkü oldukça kaliteli ürünler çok ekonomik fiyatlarla satın alabiliyorsunuz.
Emekli

Süleyman Y.

Hiçbir dedektörün bu kadar sağlıklı çalıştığını daha önce görmemiştir. KEP Teknolojiden aldığın detektöre gerçekten hayran kaldım. Çok doğru sonuç veren cihazım oldukça da kaliteli. Aynı zamanda piyasa fiyatının da çok altına aldım. Teşekkürler KEP Teknoloji!
İş Yeri Sahibi

Ramazan Yeşil

Elektrik aydınlatma ürünlerinden satın aldım. İlk başta biraz tereddüt ettim çünkü daha önce farklı yerlerden aldığım elektrik aydınlatma ürünlerinde hüsrana uğramıştım. Ancak Kep Teknoloji ürünleri gerçekten oldukça kaliteli ve diğer yerlere göre daha ekonomik, teşekkürler!

8 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın

KEP Teknoloji

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız